Milion chvilek a další odstřihnout! Poslankyně z SPD má radikální návrh

27.08.2019 18:57 | Zprávy

Poslankyně hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Monika Jarošová se na sociální síti Facebook nijak netají tím, že by Česko ráda vyvedla z EU i z NATO. Stejně tak se velmi kriticky staví k práci neziskových organizací. Přesvědčte se sami, jak o nich smýšlí.

Milion chvilek a další odstřihnout! Poslankyně z SPD má radikální návrh
Foto: SPD
Popisek: Monika Jarošová (SPD)

„Politické ‚neziskovky‘ jsou jako paraziti. A stejně jako oni přežívají jen díky svému hostiteli. Parazit působí tak, že svého hostitele v lepším případě jen obtěžuje, v tom horším ho může i zabít,“ napsala Jarošová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Nevylučujete být lídrem strany

A co předsedou topky? A ještě by mě zajímalo, co říkáte na kritiku od Koláře? Sice ji hodně rychle smazal, ale určitě vám neunikla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvrat evropské ekonomiky? Ekonom Kovanda temně o plánu Evropské komise

17:16 Rozvrat evropské ekonomiky? Ekonom Kovanda temně o plánu Evropské komise

„Místo zeleného dresu musíme nasadit khaki dres. Potřebujeme levné energie a silný průmysl, abychom …