Slováci jsou na tom v zastoupení lidí v mezinárodní politice lépe než my
Četla jsem váš článek a nechápu, jak je možné, že jsou na tom Slováci líp? Co a kdo tedy dělá u nás špatně? Přijde mi, že je to vina i této vlády nebo snad ne?
Četla jsem váš článek a nechápu, jak je možné, že jsou na tom Slováci líp? Co a kdo tedy dělá u nás špatně? Přijde mi, že je to vina i této vlády nebo snad ne?
Jak jinak si vysvětlit právě zveřejněné informace o neuvěřitelné výši odměn náměstků ministrů v roce 2010. A to známe jen část této hořké pravdy.
-
Premiér Nečas musí co nejdříve vyjasnit otazníky kolem svých poradců a vyvrátit pochybnosti o účelových trafikách.
V polovině loňského roku se premiér Nečas nechal slyšet, že armáda již nesmí být „dojnou krávou pro privilegované firmy“. Ukazuje se, že toto jeho prohlášení zůstalo jen prázdnou frází.
Ministerstvo spravedlnosti dokončilo prověrku, která zkoumala praxi soudů při povolování výpisů telefonních hovorů.
K zákonu o specifických zdravotních službách.
Předsedkyně klubu KSČM v ZHMP Marta Semelová se vyjádřila k informaci tisku o zahájení stíhání úředníka pražského magistrátu za předraženou Opencard. Klade si otázku: "Opravdu za všechno může pouze jeden magistrátní úředník ?"
Mnohým se zdá, že Norsko je daleko. Jistě nás všechny zasáhl hrůzný čin, který se odehrál v Norsku, ale v duchu si říkáme, že my jsme jiní.
Dnes zveřejněné informace o nadstandardní výši odměn náměstků ministra vnitra v roce 2010 nemohu přejít bez povšimnutí.
Paradoxní je, že z „povzdálí“ placeného uvolněného místa předsedy kontrolního výboru vše bedlivě sleduje a hájí kdysi na Mostecku dlouhodobě opozičně úspěšná KSČM. Že by i ona změnila heslo na Zády k masám?
Důkladná analýza průběhu a výsledků nové (státní) maturity, která měla premiéru na jaře tohoto roku nebyla dosud zveřejněna. Myslím si však, že i bez této analýzy je zřejmé, že její model bude nutné v budoucnosti změnit.
K podpisové akci na zachování babyboxů v České republice se připojila i poslankyně ODS Lenka Kohoutová.
V polovině května KDU-ČSL opět protestovala proti zákonu o specifických zdravotnických službách.
Současná koaliční vláda kryje veškeré své návrhy zákonů a demontáž sociálního státu zadlužováním eurozóny.
V komentáři redaktora Martina Hekrdly (Právo 19. 7.) zaznělo tvrzení, že domácí pěstitelství a jeho podpora by znamenaly návrat do středověku.
-
Na počátku 20. století se mezi sebou Sydney a Melbourne nemohly dohodnout, které z nich bude hlavním městem nově (v roce 1901) vzniklého státu a byl nalezen kompromis.
Jiří Paroubek se proslavil zejména svým výrokem, že by klidně vládnul i s Marťany. Nyní to vypadá, že nemluvil jen tak do větru a zřejmě má skutečně s nějakou mimozemskou civilizací nějaké spojení a oni mu často našeptávají ledasco zajímavého.
Sydney je mimo jakoukoli pochybnost jedním z nejkrásnějších měst světa.
100 dnů ředitele Stráského, aneb kdo má na Šumavě ekonomické zájmy - Lidové noviny 26.7.2011