Chládek opustil ČSSD koncem loňského roku, a to dle svých slov po zralé úvaze. „Nechci to nějak medializovat,“ řekl k důvodům, které ho k tomu vedly. Sociální demokracii opustil po 14 letech. „Je to asi jako v rozvodu: Přeji jim všem dobré, ale cesty se rozcházejí,“ uvedl.
Strana práv občanů byla Chládkovi v jeho další politické cestě podle jeho slov nejbližší, a to kvůli programu. „Jedná se o levicový subjekt,“ uvedl mimo jiné. Zmínil však také program SPO v oblasti vzdělávání.
Chládka zvolili delegáti ve čtvrtek na krajské konferenci v Praze. Zda bude kandidovat v říjnových volbách do Parlamentu, zatím neví.
Původní text ZDE.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef