Naši republiku jsme důkladně zkurvili. Schwarzenberg promluvil k sexu za peníze

30.07.2013 4:41 | Zprávy

ANKETA Pražské zastupitelstvo na návrh radních z TOP 09 poslalo do sněmovny návrh zákona o legalizace prostituce jako podnikání. Svůj, odlišný, návrh zákona chce předložit i poslanec LIDEM Viktor Paggio.

Naši republiku jsme důkladně zkurvili. Schwarzenberg promluvil k sexu za peníze
Foto: Flickdriver
Popisek: prostituce, ilustrační foto

ParlamentníListy.cz oslovily politiky, zda souhlasí s legalizací prostituce. Ozvalo se poměrně dost hlasů, které to podporují.

Když už jsme naši republiku důkladně zkurvili...

Poměrně dosti expresivně se na podporu vyjádřil předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg. „Když už jsme naši republiku důkladně zkurvili, tak bychom do toho měli aspoň zavést pravidla. Zavírat oči a neřešit očividný problém, není řešení,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz Schwarzenberg.

„Návrh nepodporuji. Neobsahuje postup, jak před jeho přijetím ukončit, respektive vypovědět mezinárodní smlouvu o potírání prostituce, kterou je Česká republika vázána,“ upozornil předseda KSČM Vojtěch Filip.

Existuje totiž Úmluva o potlačování a zrušení obchodu s lidmi a využívání prostituce druhých osob ze dne 21. března 1950, která je v rozporu se zamýšleným zákonem a kterou je ČR vázána.

Místopředseda sněmovny Jan Hamáček z ČSSD uvedl, že legalizaci prostituce podporuje. „Návrh kolegy Paggia mi přijde kvalitnější,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Je pro ODS v příštím volebním období přijatelné zvyšovat nám daně?

Politici za STAN totiž opakovaně tvrdí, že bude nutné zvyšovat daně kvůli navýšení peněz na obranu. A já se ptám, zda je jakékoliv další zvýšení, protože daně jste už zvyšovali v tomto období, přijatelné? Nemyslíte, že už takhle jsme na tom mizerně - že je dost velký nepoměř mezi výši platů a tím, c...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dopis Trumpovi od Pitharta s Hutkou: „Pamflet“. Jestli někdo zradil svobodu, byla to Evropa

20:29 Dopis Trumpovi od Pitharta s Hutkou: „Pamflet“. Jestli někdo zradil svobodu, byla to Evropa

Skupina českých aktivistů a někdejších disidentů v čele s Petrem Pithartem se rozhodla napsat dopis …