Drábkův náměstek pro sociální politiku spáchal sebevraždu

27.08.2012 18:50 | Zprávy

Jiří Král, přímý podřízený ministra Jaromíra Drábka, spáchal ve čtvrtek ve svém bytě sebevraždu. Král patřil mezi nejvýše postavené muže na ministerstvu práce a sociálních věcí a zabýval se sociální politikou.

Drábkův náměstek pro sociální politiku spáchal sebevraždu
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek

Král se podle informací serveru Blesk.cz oběsil, v bytě ho měl najít jeho syn. „Je to pro všechny bolestivá a nenahraditelná ztráta,“ řekl serveru ministr Drábek. Mluvčí policie Jana Rösslerová vyloučila, že by se jednalo o nešťastnou náhodu nebo vraždu. „Na místě jsme vyloučili cizí zavinění,“ sdělila. Jestli po sobě Král zanechal na místě dopis na rozloučenou, ještě není jasné. Vědělo se ale, že má dlouhodobé zdravotní problémy, kvůli kterým byl delší dobu v pracovní neschopnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ane

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Z čeho je financováno hnutí STAČILO?

KSČM má příspěvky od státu, ale stačilo přeci ne nebo ano? A pokud ne, tak z čeho je financováno? A je to tak, že teď už KSČM jako strana kandidovat nebude, ale budete kandidovat jako STAČILO? A jestli ano, proč vlastně stranu úplně nezrušíte, když jste de fakto založila novou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řehka ve sněmovně v maskáčích: Porušil vlastní předpis, podotýká poslanec

19:57 Řehka ve sněmovně v maskáčích: Porušil vlastní předpis, podotýká poslanec

Vedle svého průběhu středeční sněmovní mimořádná schůze vzbuzuje otázky i směrem k úboru náčelníka g…