
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp
Exkluzivní průzkum společnosti SANEP ukázal, že většina českých občanů ani netuší, kdo je současným českým eurokomisařem. Nesprávně uvádějí Vladimíra Špidlu (ČSSD), který byl komisařem do roku 2010, nebo jiná nepravdivá jména. Na Štefana Füleho si vzpomnělo jen sedm procent dotázaných. O činnosti EU si udržuje přehled jen každý desátý občan, ale každý druhý je s touto činností nespokojen.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp
Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí
Na předsedu STAČILO! Daniela Sterzika (alias Vidláka) se zaměřil již několikrát trestaný influencer …