Prvotní příčinou tragédii a chaosu zemích Třetího světa je falešný boj za tzv. právo národů na sebeurčení, který zneužívala extrémní levice a hlavně komunisté k destabilizaci Západu. Socialistické země v čele se Sovětským svazem z tohoto důvodu neváhaly podporovat teroristy nejhrubší zrna, kteří se neštítili brutálního teroru proti civilistům. Vrahové žen a dětí, tedy oficiálně národně osvobozenečtí bojovníci z arabských zemí, byli cvičeni i v komunistickém Československu.
Řada rozvojových zemí získala pod tlakem levicových pseudohumanistů nezávislost v době, kdy nebyla schopna zajistit funkční státní správu, a výsledkem bylo a často i je obrovské utrpení civilistů. Nejsem proti právu na sebeurčení, ale to by mělo nastat až tehdy, kdy obyvatelstvo dotyčného území je schopné vytvořit fungující stát. Bohužel v mnoha případech nastalo vyhlášení nezávislosti předčasně.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?
Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?
Další články z rubriky

14:56 Jiří Paroubek: Premiér mlátil prázdnou slámu
Evropské elity jsou zřejmě nepoučitelné. Iniciativa amerického prezidenta a jeho administrativy je v…