Josef Toman: Žádost o rezoluci v OSN o porušování lidských práv v ČR

30.03.2014 11:20 | Zprávy

Otevřený dopis našim politikům, státním a nestátním organizacím, médiím. V angličtině bude dopis odeslán všem hlavám cizích států, s žádostí aby vyvolaly, či alespoň podpořily rezoluci v OSN, dále mezinárodním organizacím pro lidská práva, atd.

Josef Toman: Žádost o rezoluci v OSN o porušování lidských práv v ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto

Vážené dámy a pánové,

Žádáme o pomoc, potrestání viníků a o nápravu ohledně porušování lidských práv v České republice a jejího souvisejícího úpadku, za což jsou zodpověděny polistopadové režimy a státy jako Německo, jiné EU státy a USA. Tyto státy proto, že americká CIA a německé BND se po listopadu maximálně zaměřily na východní Evropu a Německo si z ČR udělalo kolonii. Bez podpory německého tisku, by se okradení země a národa nemohlo nikdy stát a ohledně Ameriky jejich velvyslanec, tady spolupracovník CIA, patřil mezi vlastníky TV Nova a bez její podpory by se to také stát nemohlo. TV Nova a německá média se nejvíce podílely i na morálním úpadku země.

Ohledně dodržování lidských práv podepsaly Československo a Česká republika řadu mezinárodních smluv, které jsou součástí Ústavního pořádku, stojí tedy nad českými zákony a pokud jsou přísnější než Ústava, či její Listina základních práv a svobod, stojí nad Ústavou.

Minulý socialistický režim byl kritizován pro porušování lidských práv v Československu, bohužel stejnými lidmi a subjekty, které jsou zodpovědné za mnohem vyšší současné porušování těchto práv. Jedná se mimo jiné o členy Charty 77, jako např. Václava Havla, Karla Schwarzenberga a Alexandra Vondry.

Československo podepsalo mimo jiné následující mezinárodní smlouvy o lidských právech:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Výzva uchazečům o zvolení do sněmovny

9:16 Zdeněk Jemelík: Výzva uchazečům o zvolení do sněmovny

Spolek Chamurappi z.s. vydal dne 24. dubna 2025 Výzvu uchazečům o zvolení do Poslanecké sněmovny v r…