Média nás bombardují záběry prchajících muslimských žen a dětí z Barmy, OSN mluví o genocidě muslimských uprchlíků, neziskové organizace burcují světová media na pomoc takzvaných Rohingů. Co se ve skutečnosti v Barmě děje?
Jedná se o klasickou ukázku využití „mírumilovných muslimů“, podporovaných mezinárodními „neziskovkami“ a zahraničními medii, k pokusu o vyvolání de facto občanské války a destabilizaci legitimní barmské vlády. Cílem je destabilizovat celý region včetně Thajska. Barma a Thajsko jsou totiž dvě významné země, které se vymanily ze spárů nadnárodních globalistických elit a ty to přirozeně těžce nesou.
V čem je tedy podstata tohoto sporu? Proč vlastně k oné situaci dochází?
Jde o to, zda je Barma legitimní stát a zda si o něm mohou Barmánci rozhodovat sami prostřednictvím svojí vlády, nebo zda je to de facto padlý stát, který ovládají globální elity (taková mezinárodní „pravda a láska“) prostřednictvím agresivních menšin a „neziskovek“… Do Barmy v průběhu mnoha let přicházely ilegálně desítky tisíc muslimů ze sousední Bangladéše. V zemi žili sice ilegálně, ale to jim nijak nebránilo v tom, aby začali obsazovat půdu a terorizovat původní buddhistické obyvatelstvo. To si to ale přirozeně nechce nechat líbit, a tak se brání. Ten konflikt tak byl uměle udržován desítky let. Vlastně od vyhlášení barmské nezávislosti, ale v posledních letech došlo k jeho „rozmrazení“ a aktivaci. To je reakce globalistů na šok, který jim připravila nová barmská vláda a hlavně bývalá disidentka a nyní ministryně zahraničí paní Aun Schan Su Ťij.
Jakou roli tedy hraje známá disidentka Aun Schan Su Ťij?
Globalisté si dlouhá léta mysleli, že tahle dáma je takový barmský „Václav Havel“, tedy poslušná loutka v jejich rukách, která jim budu pomáhat Barmu ovládat a vykořisťovat. Proto ji také podporovali, vždyť od nich dostala i „Nobelovu cenu míru“… Jenže se k jejich šoku ukázala, že ona je hlavně barmská vlastenka a dobře chápe, jaké úmysly globalisté s Barmou mají. Proto se její strana po vítězství ve volbách dohodla s armádou na jakémsi programu národní jednoty, jehož cílem je nezávislá a prosperující Barma. Prostě Barmánci si chtějí o své zemi rozhodovat sami a nechtějí si do toho nechat mluvit od nějakých Sorosů a jim podobných…
Barma je totiž nejenom velká a bohatá na přírodní zdroje, ale také se jí podařilo uchovat tradiční buddhistickou kulturu a navíc zaujímá strategickou pozici mezi Čínou a Indií. Takže její ztráta je pro globalisty obzvlášť bolestná. Navíc příklady táhnou. Thajsko, Barma…
Co konkrétně tím máte na mysli, co má Thajsko s Barmou společného?
Thajsko je země, která si dlouhodobě dokázala uchovat svou nezávislost. V daném regionu jako jediná. Vždyť Thajsko dokázalo odrazit i poslední pokusy globalistů o svržení thajské monarchie prostřednictvím klanu Shinawatra. V roce 2014 stálo Thajsko na pokraji občanské války. Naštěstí tehdy zasáhla vlastenecky a monarchisticky orientovaná thajská armáda. A byť za cenu dočasného nastolení vojenské vlády dokázala udržet v zemi stabilitu, mír a prosperitu. Thajsko je pro současnou barmskou vládu proto určitý vzor a mezi oběma zeměmi probíhá velmi plodná spolupráce na všech úrovních. No a globalisté se bojí, že tohle by mohlo inspirovat i ostatní země v regionu - Kambodžu, Laos, Vietnam, Filipíny a tak dále.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Lukáš Petřík