Jablonec nad Nisou: Sedmý Primátorský svařák vynesl o 7 734 korun více než vloni

25.12.2013 16:52 | Zprávy

Dosud nejvyšší výtěžek z prodeje hrnečků, které představitelé města již tradičně plní svařeným vínem, byl o více než 7 tisíc překročen.

Jablonec nad Nisou: Sedmý Primátorský svařák vynesl o 7 734 korun více než vloni
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

„Prodali jsme 680 hrnků s věží kostela Nejsvětější trojice ve Mšeně a celkový výtěžek je 34 775 korun,“ usmívá se primátor Petr Beitl, který spolu s kolegy náměstky hrnečky na vánočních trzích prodával a doléval svařeným vínem na zahřátí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mestojablonec.cz

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Necháte si to od Babiše líbit?

On tvrdí, že ODS vždy kradla a vždy krást bude. Nevšiml jsem si ale, že byste proti tomuto jeho obvinění nějak vystoupili. Není to podle vás na žalobu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov navyšuje podporu rodinám zdravotně postižených dětí

13:05 Sokolov navyšuje podporu rodinám zdravotně postižených dětí

Rada města schválila nové znění programu na podporu integrace zdravotně postižených dětí. Nově uprav…