Bohumín: Výtěžek módní přehlídky pomohl handicapovaným dětem

16.02.2016 16:13 | Zprávy

Na několik minut se vžily do rolí modelek, aby výtěžkem z módní přehlídky pomohly druhým. Ženy z bohumínského sdružení Alma mater podpořily handicapované děti z místního zařízení Slezské diakonie.

Bohumín: Výtěžek módní přehlídky pomohl handicapovaným dětem
Foto: wikipedia
Popisek: Bohumín - Náměstí T. G. Masaryka

Vloni v listopadu sdružení uspořádalo módní přehlídku s názvem Fashion Face a právě výtěžkem z této akce sdružení pomohlo Slezské diakonii v Bohumíně. Zařízení se věnuje dětem s postižením už od tří let věku a provozuje mateřskou, základní a střední školou, a také s denní stacionář.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: S novou sezonou dojde k úpravě vstupného na koupaliště Flošna

16:09 Hradec Králové: S novou sezonou dojde k úpravě vstupného na koupaliště Flošna

Snazší a rychlejší vstup do areálu nebo kvalitnější vodu díky lepším filtrům, i tímto Správa nemovit…