Olomouc: Změny tarifu MHD platné od 1. prosince

24.11.2015 10:55 | Zprávy

Novinky ve výhodách při cestování městskou hromadnou dopravou v Olomouci čekají od 1. prosince 2015 některé skupiny cestujících. Rada města Olomouce schválila úpravu tarifu zóny 71 Olomouc.

Olomouc: Změny tarifu MHD platné od 1. prosince
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Senioři od 70 let věku, odbojáři

S platností od 1. 12. 2015 se v tarifní zóně 71 snižuje cena roční jízdenky - „Senior Pasu“ pro cestující od 70 let věku bez ohledu na místo trvalého bydliště a pro členy odboje ze stávajících 300 Kč na 20 Kč.

K 1. 12. 2015 se ruší pololetní „Senior Pas“ v ceně 150 Kč a možnost pro seniory od 70 let věku s trvalým bydlištěm v Olomouci a členy odboje čerpat Statutárním městem Olomouc poskytovanou kompenzaci ceny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Hledáme malé havíře do slavnostního průvodu

16:47 Jihlava: Hledáme malé havíře do slavnostního průvodu

Jihlava se i letos zapojí do setkání hornických měst, které proběhne 6. až 8. června 2025 v severoče…