Mach (Svobodní): Hájím právo majitele rozhodnout si, komu pronajmout byt

14.04.2015 7:24 | Zprávy

Petr Kamberský (LN 4.4.15) mě kritizuje, že hájím právo vlastníků nemovitostí rozhodovat si, komu své byty pronajmou.

Mach (Svobodní): Hájím právo majitele rozhodnout si, komu pronajmout byt
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Svobodných Petr Mach

Hájím. Zastal jsem se realitní makléřky Elišky Noskové, která čelí za podpory Ombudsmanky Šabatové žalobě od Romky, která předstírala zájem o byt, byla jako Romka odmítnuta a chce odškodné sto tisíc korun.

Zahájil jsem finanční sbírku na transparentní konto pro případ, že soud donutí paní Noskovou peníze Romce vyplatit (soud bude 27. května).

Spolu s panem Kamberským odmítám provokaci jako nástroj práva. Odmítám navíc princip presumpce viny, který je v antidiskriminačním zákoně obsažen. Nesouhlasím s tím, že ten, kdo je u soudu obžalovaný z diskriminování, musí prokazovat svoji nevinu. Normální by bylo považovat člověka za nevinného, pokud mu není žalujícím prokázána vina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Petr Mach

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Dýpfejk nesmí ubližovat

19:03 Decroix (ODS): Dýpfejk nesmí ubližovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k technologii deep fake.