Paroubek: Průzkum podle Centra pro výzkum veřejného mínění

29.05.2017 10:12 | Zprávy

Průzkumy veřejného mínění v podstatě státní agentury CVVM měly vždy uklidňující charakter pro vedení, členy a příznivce ČSSD.

Paroubek: Průzkum podle Centra pro výzkum veřejného mínění
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

U květnového průzkumu veřejného mínění u této společnosti je tomu jinak. Podle tohoto průzkumu vede peleton politických stran ve volebních preferencích s velkým náskokem hnutí ANO s 33 % podpory. Sociální demokracie má podle této analýzy o plných 19 % méně než hnutí ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): BIS zneužívá svoji funkci a je pro naši zemi bezpečnostním rizikem

15:05 Štěpánek (Trikolora): BIS zneužívá svoji funkci a je pro naši zemi bezpečnostním rizikem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k BIS.