Rozvoral (SPD): Zastavte imigranty, máte na to právo!

30.09.2016 15:10 | Zprávy

Tyto slova radí evropským politikům v rozhovoru pro týdeník Reflex bývalý premiér Austrálie Tony Abbott, který před několika lety prosadil politický model na nelegální imigraci.

Rozvoral (SPD): Zastavte imigranty, máte na to právo!
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Tvůrce úspěšné australské imigrační politiky, která je známá pod označením „Stop the boats“ (Zastavme lodě) k tomu přímo řekl: „Musíte přijmout morální rozhodnutí, že máte větší právo kontrolovat, kdo přijde do vaší země, než jaké právo mají ostatní, aby požadovali vstup do země. Když se stát rozhodne, že vstup do něj bude možný pouze na hraničním přechodu a s pasem, musí to ostatní lidé akceptovat. Když se někdo bude pokoušet do takového státu stejně vstoupit jiným způsobem, není to už vstup, ale je to invaze. Státy nebo celý kontinent na to pak ale musí jako na invazi reagovat.“

Pan Abbott v rozhovoru ještě zdůraznil, že jeho politika byla velmi úspěšná, protože za poslední dva a půl roku nepřišel do Austrálie žádný ilegální imigrant, takže tuto politiku akceptovala i opozice. Organizace bojující za práva uprchlíků se snažily proti této migrační politice bojovat i právnímu prostředky, avšak neuspěly.

Na tomto příkladu je velice dobře vidět, že pokud se opravdu chce, je možné za svou zemi a své občany bojovat i proti kdejakým neziskovkám, které mají v zadání a v náplni práce integrovat a zase jenom integrovat. Je to pro ně pouze prachsprostý byznys, nic jiného je nezajímá. Nejhorší na tom je ale to, pokud se k těmto organizacím přidají i někteří politici, jako se to stalo v Evropě. Pak je ten boj za hájení zájmů své země a svých občanů velice těžký.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Babišova  změna ve skutečnosti představuje další podporu válečnému harašení

13:05 Kavij (KSČM): Babišova změna ve skutečnosti představuje další podporu válečnému harašení

Minulý týden si Fialova ukrajinská vláda nechala schválit až do roku 2033 neomezené zvyšování výdaj…