SPR-RSČ: Kdo má v křesťanské Evropě větší práva? Rodilý Čech, nebo kosovský Albánec?

20.01.2017 11:52 | Zprávy

Stručně úvodem k otázce Srbska a jeho provincie Kosovo.

SPR-RSČ: Kdo má v křesťanské Evropě větší práva? Rodilý Čech, nebo kosovský Albánec?
Foto: sprrsc.cz
Popisek: SPR-RSČ - logo

Jugoslávie byla záměrně rozbita státy NATO. Roztříštěný a vzájemně se nenávidějící Balkán se snadněji ovládá. Německo stále v zajetí válečného neúspěchu přispěchalo jako první s uznáním Slovinska a tím vlastně celou krvavou etapu rozpoutalo. V zájmu chorvatských fašistů bylo vybombardováno Srbsko. V zájmu albánské mafie zásobující Evropu drogami a obchodující s lidskými orgány zaživa vyřezávanými z těl zajatců byla od Srbska odtržena historická provincie Kosovo, která je tak historická, že se na Kosově poli odehrály zásadní bitvy při obraně křesťanské Evropy před vpádem islámských hord od roku 1389 až do roku 1831. Bylo to místo zbrocené krví křesťanů, kteří zde svojí obětavostí vytvořili hradbu silnější než z kamene. Při odtržení Kosova pomáhala i bývalá žalobkyně Mezinárodního soudního tribunálu v Haag C. del Ponte, která zničila důkazy o válečných zločinech Albánců a ministryně zahraničních věcí USA M. Albrightová, která čile obchodovala s muslimskými válečnými zločinci.

Přesto se v Srbsku dochovalo dostatek důkazů, které vedly Srbsko k vydání mezinárodního zatykače na několik desítek válečných zločinců z Kosova, muslimů. Jeden z jejich vůdců byl následně zadržen ve Francii. Měl být umístěn ve vydávací vazbě. Jelikož to je ale muslim, čeká na další projednání kauzy na svobodě v Paříži. Ostatní spoluviníci nebyli ještě ani nalezeni, natož zadrženi.

Podle dostupných informací je vysoce pravděpodobné, že Francie válečného zločince a masového vraha a jeho spoluviníky do Srbska k potrestání vůbec nevydá, takže nebude potrestán stejně jako jiný válečný zločinec, současný prezident samozvaného Kosova Hashim Thaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maláčová (SOCDEM): Poprvé svátek práce v českých zemích slavili dělníci už v roce 1890

18:02 Maláčová (SOCDEM): Poprvé svátek práce v českých zemích slavili dělníci už v roce 1890

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k svátku práce.