Vicepremiér Bělobrádek představí návrh státního rozpočtu na vědu a výzkum

23.04.2017 21:50 | Zprávy

Místopředseda pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a rektor Technické univerzity v Liberci (TUL) Zdeněk Kůs, spolu s dalšími hosty se ve čtvrtek 27. dubna 2017 zúčastní tiskového brífinku po jednání Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace v prostorách rektorátu TU v Liberci.

Vicepremiér Bělobrádek představí návrh státního rozpočtu na vědu a výzkum
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

Vicepremiér Bělobrádek představí návrh výdajů státního rozpočtu na oblast vědy, výzkumu a vývoje na rok 2018, se střednědobým výhledem na léta 2019 a 2020 s dlouhodobým výhledem do roku 2024 po vypořádání mezirezortního připomínkového řízení a seznámí účastníky s dalšími aktuálními informacemi z jednání RVVI.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Proč se scházíte s podezřelými lidmi?

Jestli jste si chtěl jen ověřit, jestli GIBS věc řešila, proč jste se nezeptal přímo někoho z GIPS nebo policie? Jste přeci ministr vnitra. Podle mě tak netvrdíte pravdu a něco tu smrdí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Ženíšek: Totalitní režimy ukazují, že zlo se sdružuje a násobí

21:02 Ministr Ženíšek: Totalitní režimy ukazují, že zlo se sdružuje a násobí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k účasti Severokorejců ve válce na Ukrajině.