Nešťastný volební stánek ČSSD. Jednou už hořel, nyní ho počmárali

10.05.2010 15:40 | Zprávy

Druhý útok neznámého vandala zažil v rozmezí jednoho týdne dřevěný volební stánek ČSSD, umístěný v plzeňských sadech Pětatřicátníků přímo před právnickou fakultou.

Nešťastný volební stánek ČSSD. Jednou už hořel, nyní ho počmárali

Zatím neznámý pachatel pomaloval hanlivým vyobrazením stánek ČSSD v noci na pondělí. Závěrem minulého týdne členové volebního štábu opravili ohněm zničení části stánku, kdy vyměnili zcela ohořelé boční i zadní stěny. Ještě než stačili zrenovovaný stánek opět otevřít, zaúřadoval znovu neznámý vandal, který tentokrát zaútočil na čelní stranu objektu.

Opakované útoky na ČSSD

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: dvo

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Pokles reálných mezd

To, že nám klesají reálné mzdy a vůbec klesá naše životní úroveň víme i bez toho, aniž byste nám to jako politici říkali. Mě spíš zajímá, co jako politici děláte proto, aby naše mzdy a životní úroveň byly lepší - vyšší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta je chytrou podatelnou Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra

22:03 Česká pošta je chytrou podatelnou Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra

Od začátku března je možné na pěti vybraných pobočkách České pošty realizovat podání žádosti pro Zdr…