Češi prosází ve volbách miliony korun. Nejvíc se sází na Paroubka

28.05.2010 10:41 | Zprávy

Sázkaři tipují, že volby vyhraje sociální demokracie. U Tisportu na ni vsadilo devětkrát více lidí než na ODS.

Češi prosází ve volbách miliony korun. Nejvíc se sází na Paroubka

Sčítání hlasů budou vzrušeně sledovat nejen volební štáby, ale také tisíce lidí, kteří si na výsledky sněmovních voleb vsadili. Nejvíce okousané nehty bude mít jistý sázkař, který vypsal tikety celkem za půl milionu korun. ParlamentnímListům.cz čísla sdělil Jiří Hadrava, PR asistent Tisportu, největší sázkové kanceláře v zemi.

Tipsport letos přijal sázky za necelých pět milionů korun. Jako vítěze voleb lidé jednoznačně tipují sociální demokracii Jiřího Paroubka. „Naši bookmakeři vypsali jen dva možné vítěze ODS a ČSSD. Z toho jde asi devadesát procent sázek na ČSSD," řekl redakci Hadrava.

Riskující sázkař by si přitom mohl přijít na slušné peníze. V současné době je kurz na vítězství modrých sedm ku jedné, kdežto na silně favorizované sociální demokraty pouhých 1,03.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jan Černý

Z čeho by ANO pokrylo státní výdaje

Kritizujete tuto vládu, že chce jít cestou škrtů, já teda o škrtech nic nevím, ale co vím, že všude i v peněženkách lidí chybí peníze. Co s tím hodláte jako potencionální příští vláda dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Jak správně uvést výhry v daňovém přiznání za rok 2024?

22:03 Finanční správa: Jak správně uvést výhry v daňovém přiznání za rok 2024?

Od roku 2024 se v zákoně o daních z příjmů změnila pravidla pro zdanění výher z hazardních her. Nově…