„Nestačím se divit, co všechno jsou si schopni lidi vymyslet a čemu uvěřit... Před půl rokem jsem měl být rektorem UP Olomouc, před dvěma měsíci náměstkem hned dvou ministrů, teď mám být ředitelem FN v Olomouci a před chvílí jsem se dozvěděl, že jsem byl předsedou SSM na VŠ před listopadem 1989. Nevíte náhodou někdo čím vším jsem ještě byl a mohl být...? :-)," napsal Langer na svůj Facebook.
Langer má zkušenosti
ParlamentníListy.cz se ptaly Langerových stranických kolegů, co by říkali jeho návratu do politiky. Proti jeho návratu by se například nestavili poslanec a předseda pražské ODS Boris Šťastný a místopředseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda. „Ivan Langer je člověk s obrovskými zkušenostmi. Jako volební manažer odvedl obrovský kus práce. Proběhlo mnoho mediálních spekulací, ale nikdy nikdo nedokázal, že by něco provedl. Zdali se bude chtít vrátit, je na něm," řekl ParlamentnímListům.cz Šťastný.
Marek Benda řekl, že Langer ve volbách neuspěl po silné negativní mediální kampani. „Považuji za hrubou chybu, aby lidé se zkušenostmi, kteří se osvědčili i při řízení organizací, byli z politiky vyháněni. Mimochodem se ukazuje, že v jeho době ministerstvo vnitra fungovalo, zatímco nyní jde dolů. Ivan Langer se nicméně jistě rozhodne sám," uvedl Benda.
Ať rozhodnou voliči a členové ODS

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Lukáš Petřík