Kubek řádil na tiskovce. Reakce ODS: Nesmysly a LSD

11.01.2011 13:54 | Zprávy

Prohlášení prezidenta ČLK Milana Kubka o tom, že kdo nepodporuje lékaře, podporuje korupci v českém zdravotnictví, šokovalo zdravotnického experta ODS Borise Šťastného. Ten šéfovi ČLK doporučuje zklidnit tělo i mysl.

Kubek řádil na tiskovce. Reakce ODS: Nesmysly a LSD

Prezident České lékařské komory Milan Kubek ostře zkritizoval přístup státu a ministerstva zdravotnictví k protestní akci lékařů Děkujeme, odcházíme. Podle něj už ČLK nehodlá přihlížet tomu, jak na českém zdravotnictví parazitují korupčníci, zloději a mafiáni. Jejich vinou není na zvýšení platů zdravotníků, protože se peníze lijí do černých děr.

„Pan Kubek svedl lékaře k nesmyslné akci, proto není divu, že plodí nesmyslné výroky," uvedl pro ParlamentníListy.cz bývalý ministr zdravotnictví Tomáš Julínek. „Já si také uvědomuji, že platové ohodnocení českých lékařů, zejména těch mladých, není odpovídající a sám chci udělat všechno pro to, aby práce českých zdravotníků byla oceněna odpovídajícím způsobem," zareagoval na Kubkova slova pro ParlamentníListy.cz Boris Šťastný, expert ODS na zdravotnictví.

SLEDUJEME téma Exodus lékařů

Expert ODS doporučil šéfovi ČLK zklidnit tělo a mysl

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Hroník

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Velká mediální novela vstoupí v platnost 1. května. Co to znamená pro naše diváky?

16:08 Česká televize: Velká mediální novela vstoupí v platnost 1. května. Co to znamená pro naše diváky?

Prezident republiky Petr Pavel podepsal velkou mediální novelu, která vstoupí v platnost 1. května 2…