Královéhradecká radnice se otřásá. Díky našemu článku

06.09.2011 20:00 | Zprávy

Poté, co v neděli ParlamentníListy.cz publikovaly materiál o podivných praktikách na radnici v Hradci Králové, dostala celá kauza nový spád. Regionální ODS chce opustit místní koalici, pokud nedojde k rezignaci náměstka Kučery.

Královéhradecká radnice se otřásá. Díky našemu článku

Zastupitelský klub ODS reagoval v úterý na mediální výstupy člena koalice a náměstka primátora Leoše Kučery, které byly publikovány na ParlamentníchListech.cz. "Ve snaze odvést pozornost od vlastních dlouhodobě neřešených problémů, souvisejících s jeho manažerským selháním jako ředitele Artkina Centrál, napadá bývalé vedení města a populisticky jej kriminalizuje," uvádí materiál občanských demokratů.

Jan Michálek, předseda klubu zastupitelů ODS, navíc doplnil, že "pro ODS je nepřijatelné další setrvání Leoše Kučery ve funkci náměstka primátora a člena Rady města. ODS nadále při respektování koaliční smlouvy podporuje současnou koalici ve vedení města, ale v případě, že pan Kučera nevyvodí z této situace osobní odpovědnost, zváží ODS své další setrvání v koalici."

DETAILNĚ:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

Evropská unie prosazuje šmírování vaší soukromé komunikace přes mobil

Je to pravda? Aspoň to tvrdí Okamura. A jestli ano, nemyslíte, že je to dost přes čáru? A kdo jako přesně by měl podle EU mít právo číst soukromou korespondenci? A to jako kohokoliv, jen tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: 15


Osobnost měsíce

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NATO se kvůli Ukrajině prakticky rozpadne, začalo kolovat

10:51 NATO se kvůli Ukrajině prakticky rozpadne, začalo kolovat

V tuto chvíli platí, že jednotlivé členské státy NATO podporují ruské agresi se bránící Ukrajinu. Je…