Kde má Rath další miliony? V pračce? Lidé na to příliš nesázejí

19.05.2012 18:34 | Zprávy

Ani jednu sázku na Rathovu kauzu nepřijala za páteční odpoledne sázková kancelář v centru Litoměřic, kde lze sázenku vyplnit pouhé dvě minuty jízdy od vazební věznice. Sázkové kanceláře, které mají vězněného poslance dokonce za humny, na nápadu asi příliš nevydělají.

Kde má Rath další miliony? V pračce? Lidé na to příliš nesázejí
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Klienti kanceláří Fortuna mohou do 19. května večer tipovat, kolik milionů se najde v domě a kanceláři Davida Ratha nebo zda se další miliony najdou v krabici od bot, televize, pračky, whisky nebo v IKEA krabici od sušenek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lucie Bartoš

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Ministerstvo vnitra ignoruje rozhodnutí Nejvyššího správního soudu

19:28 Ombudsman: Ministerstvo vnitra ignoruje rozhodnutí Nejvyššího správního soudu

Válka na Ukrajině přiměla řadu tamních občanů požádat o tzv. dočasnou ochranu v Evropské unii. Někte…