Obávaný Zeman rozcupoval dva novináře najednou, hodnotí expert Partii

10.03.2013 13:50 | Zprávy

MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Vystoupení prezidenta Miloše Zemana hodnotí mediální expert Jiří Mikeš jako skvělé, lidské a příjemné. Jak pro ParlamentníListy.cz uvedl, slabost vidí spíše v televizních moderátorech, kteří na prezidenta Zemana museli být tentokrát hned dva.

Obávaný Zeman rozcupoval dva novináře najednou, hodnotí expert Partii
Foto: Repro Foto: Prima family
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Partie, který byl natáčen na Pražském hradě

„Já to vystoupení pana prezidenta vidím velmi pozitivně, bylo to velmi lidské, rozumné, a on skutečně v mnohém převyšoval ty lidi z Primy. Opět se ukázalo, že on je skvělý filosof, rétor, a že velmi dobře ví, co říká a o čem mluví. Zatímco u moderátorů se mi místy zdálo, že nebyli až tak připraveni, on byl připraven skvěle,“ hodnotí vystoupení prezidenta v pořadu pro ParlamentníListy.cz Mikeš.

Strojení moderátoři, strojená témata

Co mu vadilo na moderátorech pořadu Janu Punčochářovi a Lence Pastorčákové, bylo prý to, že byli příliš strojení, a to i co se týče vybraných témat.

„Scházelo mi od nich něco lidského, obyčejného, civilního. Třeba otázky – co rodina, co bude dělat ve volném čase, kdo mu šil šaty, co má rád za jídlo, jak hodlá třeba fungovat nejen jako prezident, ale i jako manžel, otec. Co jeho dcera Kateřina. Zda se třeba těší, až jej seznámí s nějakým přítelem, a podobně. Prostě aby to bylo tak trochu civilizovanější. Musíme si totiž uvědomit, že se na to dívá mnoho stovek tisíc diváků, a ti chtějí slyšet takové věci. Témata, která se v mnohém probírala, by snad měla zaznít v Parlamentu, v Senátu či jinde,“ dodává ParlamentnímListům.cz mediální expert.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radek Kraus

Margita Balaštíková byl položen dotaz

S kým chcete uzavřit koalici?

Volby zřejmě skutečně vyhrajete, ale co pak? S kým uzavřete koalici? Protože sami vládnout nemůžete (na to hlasy mít nebudete). A když jste zmínila průzkumy, čemu přičítáte, že v nich poslední době ANO oslabuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Matka studenta zavražděného Kozákem zničila Wollnerův článek o Lence Šimůnkové

14:54 Matka studenta zavražděného Kozákem zničila Wollnerův článek o Lence Šimůnkové

Lenka Šimůnková prý mohla být zmanipulovaná a psychicky zneužitá. Tvrdí to bývalý novinář ČT Marek W…