Upozornil na korupci. Násilně ho vyprovodili z firmy

17.12.2011 19:52 | Zprávy

Vladimír Sitta, který upozornil na korupci v rámci smlouvy na tisk jízdenek pro Dopravní podnik hlavního města Prahy, nebyl vpuštěn do firmy, jejímž je jeho otec polovičním akcionářem. Násilím byl držen mimo budovu. Vstup má prý zakázán.

Upozornil na korupci. Násilně ho vyprovodili z firmy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlak ve stanici metra

"Přijelo komando v hummerech, nabourali do mě tak, abych nemohl ani vystoupit z auta. Poté mi násilím sebrali telefon i notebook a přitom mě v kanceláři prohodili skleněnou skříňkou, když jsem si jejich počínání nahrával," popsal agentuře Mediafax Sitta. On ani jeho otec, který vlastní polovinu akcií firmy Neograph, nesmějí prý do její budovy vůbec vstoupit.

Neograph převzal druhý z akcionářů Jan Janků s pomocí najaté bezpečnostní agentury a za přítomnosti advokátů z kanceláře Šachta a Partners.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Jak byste definovala dezinformace?

Jak a kdo by podle vás měl posuzovat, co je a co není pravda? A co když se pravda ukáže vlivem času, což se dost často stává? Víte já bych od ODS čekal, že budete bojovat spíš za svobodu slova a ne dělat pravý opak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Dvěma chráněným dílnám vynesly Velikonoční trhy energetiků téměř 20 000 korun

11:28 ČEZ: Dvěma chráněným dílnám vynesly Velikonoční trhy energetiků téměř 20 000 korun

Tradiční Velikonoční trhy proběhly v děčínském sídle ČEZ Distribuce. Dvě chráněné dílny si dohromady…