„Jsme připraveni zazářit!“ Nová mediální kampaň Českého paralympijského týmu

20.11.2020 11:04

Hlavním cílem letošní kampaně je posílit povědomí o tuzemském paralympijském hnutí, stejně tak jako zapracovat do českého mediálního prostoru konkrétní úspěchy našich handicapovaných sportovců. První fáze kampaně bude probíhat do konce kalendářního roku 2020.

„Jsme připraveni zazářit!“ Nová mediální kampaň Českého paralympijského týmu
Foto: Český paralympijský tým
Popisek: Český paralympijský tým

Ústředním tématem a výchozí myšlenkou kampaně je upozornění veřejnosti na nečekanou závodní přestávku zapříčiněnou pandemií covid-19. Letošní vrchol sportovní sezony – Paralympijské hry v Tokiu – byl odložen a každý para sportovec musí plnit individuální přípravu dle možností. Prostřednictvím kampaně se snažíme ukázat, že handicapovaní sportovci mají silnou vůli a nevzdávají se. Převládá u nich touha znovu závodit a vyhrávat – jsou „připraveni zazářit“.

Hlavními tvářemi právě probíhající mediální kampaně jsou tentokrát méně známé, širší veřejností tolik neokoukané, tváře Českého paralympijského týmu. Na propagačních plochách Českého paralympijského výboru diváci narazí na šestici „vyvolených“ – plavkyni Vendulu Duškovou (ČSTPS), atleta Aleše Kisého (ČATHS), boccistku Kateřinu Cuřínovou (ČFSH), tenistu Jaroslava Šmédka (ČSNS), stolní tenistku Denisu Macurovou (ČSMPS) a triatlonistu Ondřeje Zmeškala (ČSZPS).

Rozsáhlá kampaň již tradičně působí v rámci všech komunikačních kanálů od rozhlasu, tištěných médií až po televizní obrazovky na programu České televize a ČT Sport. Dostává se rovněž na sociální sítě Facebook, Twitter nebo Instagram. Dále je v plánu outdoorová kampaň prostřednictvím velkoplošných billboardů. Ve všech typech kampaně dochází k prezentaci partnerů českých para sportovců a celého Českého paralympijského výboru.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Pietní vzpomínka k výročí Pražského povstání

20:48 Vězeňská služba: Pietní vzpomínka k výročí Pražského povstání

V rámci oslav výročí Pražského povstání se dnes konal vzpomínkový pietní akt na místě bývalého nacis…