Šťastný udeřil: Němcová by měla skončit ve vedení ODS i sněmovny

07.02.2013 14:47 | Zprávy

Poslanec ODS Boris Šťastný se rozzlobil na předsedkyni Poslanecké sněmovny a místopředsedkyni ODS Miroslavu Němcovou. Chová se podle něho neloajálně ke své straně a svým stranickým kolegům. Šťastný lituje, že Němcová zastává vysoké stranické i politické funkce.

Šťastný udeřil: Němcová by měla skončit ve vedení ODS i sněmovny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Němcová se totiž omluvila za údajné trafiky pro bývalé poslance ODS, kteří odešli na protest proti zvyšování daní z Poslanecké sněmovny, a exministra Vondru. Jedná se o Ivana Fuksu a Marka Šnajdra a též o Alexandra Vondru, který po neúspěchu v senátních volbách odešel z ministerstva obrany a nyní přijal nabídku místa v dozorčí radě Českého aeroholdingu. Šnajdr sedí v dozorčí radě společnosti Čepro a Fuksa je v čele Českého aeroholdingu. 

„Za sebe bych se ráda omluvila, protože myslím, že je chyba, že jsou tito tři lidé na těchto místech,“ řekla ve středu Němcová v Rádiu Impuls.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FNUSA: Léčebné konopí z naší pěstírny míří do dalších lékáren

20:16 FNUSA: Léčebné konopí z naší pěstírny míří do dalších lékáren

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně je v oblasti léčebného konopí celosvětově unikátním pracovištěm…