„Kvůli neustálému vyvolávání strachu a ďábelské nenávisti ze strany demokraty ovládaného establishmentu se uchytila nová patologie,“ komentuje předvolební atmosféru Michael Schwarz deníku Western Journal.
Donald Trump podle deníku musí veškerou svou činnost plánovat s ohledem na vlastní bezpečnost. A to v reakci k pokusu o atentát, který se stal 13. července. Od té doby vystoupil na venkovním mítinku pouze jednou, a to za neprůstřelným sklem.
Donald Trump navštívil státní hranice v Arizoně. Přišly anonymní vyhrůžky na Trumpovu adresu, že se na něj chystá další atentát.
Když se ho reportérka Ali Bradleyová z televize News Nation chtěla ptát na výhrůžky, řekl jí Donald Trump jen krátce, že jsou teď a tady v ohrožení. A že musí odejít. „Jsme v nebezpečí, když tu stojíme,“ řekl Trump. Reportérka vypálila ještě otázku na aktuální ohrožení. „Vím o tom. Proto nechtějí, abych tady stál. Abyste tady vy stála. Děkuju moc, na shledanou,“ ukončil rychle Trump rozhovor a nastoupil do auta.
Trump cuts interview with @NewsNation @AliBradleyTV short citing safety concerns.
— Libbey Dean (@LibbeyDean_) August 22, 2024
“We're in danger standing here talking, so let's not talk any longer,” said Trump. "No, I know about it, but they don't want me standing here. They don't want you standing here either.“ pic.twitter.com/2S6Mb8ZNqd
Do toho CNN hlásila, že arizonská policie v souvislosti s návštěvou Trumpa v zemi vzala do vazby 66letého Ronalda Syvruda. „Slyšel jsem o nebezpečí, ale mám také svou práci,“ řekl Trump CNN.
„Po téměř dekádě představitelů establishmentu a jejich mediálních přisluhovačů, kteří z Trumpa udělali strašáka svých chorobných představ, nyní bývalý prezident považuje svou práci za nebezpečnou,“ napsal k tomu Michael Schwarz deníku Western Journal.
Slavná fotografie po neúspěšném atentátu na Donalda Trumpa
Schwarz napsal, že kdykoliv se objeví nová zjištění kolem pokusu o atentát, začínají vypadat politici Demokratické strany jako spoluviníci. Zmínil i FBI a tajné služby, které se podle něj zapojily do krytí. „Každá čerstvá zpráva z pokusu o atentát z 13. července způsobuje, že establishment vypadá stále více jako spoluviníci. FBI a tajná služba se zapojily do zjevného krytí. Google se pokusil příběh úplně pohřbít. A nyní se zdá, že potenciální atentátník Thomas Matthew Crooks komunikoval s lidmi mimo zemi,“ napsal Schwarz.
Přičemž o praktikách Googlu se může přesvědčit i každý čtenář. Při vyhledávání slovního spojení „atentát na Donalda Trumpa“ Google, jinak vždy správně našeptávající možnosti zadání dotazu, nenabízí možnost atentátu z 13. července. Nabídne našeptávání pokusu o atentát na slovenské politiky Petera Pellegriniho nebo Roberta Fica, ale na Donalda Trumpa nikoliv.
Podle Schwarze je potřeba, aby demokratický establishment vycouval ze své agresivní rétoriky, který Trumpa doslova démonizuje. „Stručně řečeno, establishment ovládaný demokraty a jeho činitelé mohou zastavit šílenství pouze tím, že se vzdají své patologické nenávisti,“ zhodnotil Schwarz.
A dodal, že jinak potřeba porazit je bude čím dál víc naléhavá. „Jinak, pokud zůstanou na svém současném kurzu, naléhavost porazit je u volební urny jen zesílí,“ zakončil své zamyšlení Michael Schwarz deníku Western Journal.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Marian Kučera