Nejprve poukázal na to, že brutální útok na ženu v berlínské stanici metra Hermannstrasse, kdy byla cizokrajně vypadajícím útočníkem sražena ze schodů, se konečně řádně vyšetřuje. „Tedy ne, že by policie nějak pokročila v šetření, kdo útok spáchal. Pustila se však do vehementního vyšetřování, kdo nahrávku z tamní kamery dal na síť,“ uvedl Macek.
Upozornil také na to, že muž, který letos v říjnu zavraždil v německém Freiburgu Marii L., byl už v roce 2013 v Řecku odsouzen na 10 let do vězení za pokus o vraždu mladé dívky, kterou shodil ze skály. „Chytil ji za nohy a přehodil přes zábradlí do hloubky asi 15 metrů. Dívka přežila těžce zraněná. Po roce a půl byl propuštěn, nikdo neví, jak se to mohlo stát. Nyní vraždil ve Freiburgu. Tenkrát i nyní je mu 17 let. Tenkrát byl z Íránu, nyní z Afghánistánu…Multikulti v praxi,“ napsal Macek.
Zaujaly jej také zprávy o údajném masovém zabíjení civilistů v syrském Aleppu. Podle Macka to funguje následovně:
1. Protivládní bojovníci v Sýrii vydávají „zprávy“ o zabíjení civilistů vládní armádou. Žádná videa, fotografie, jen slova.
2. Syrští a západní aktivisté tyto „zprávy“ okamžitě sdílejí mezi sebou.
3. Na základě těchto „zpráv“ vydává generální tajemník OSN prohlášení, ve kterém vyjadřuje znepokojení nad zvěrstvy páchanými na civilistech, ač přiznává, že tyto informace nelze ověřit z nezávislých zdrojů.
4. Západní tiskové agentury masově informují a masakrech civilistů v Aleppu, přičemž se odvolávají na prohlášení tajemníka OSN.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam