Holé tváře bez roušek a restaurace jedou. Vládo, už toho nech, vzkazuje exministryně

08.05.2021 16:30 | Zprávy

Vláda Andreje Babiše (SANPO) sice plánuje od 17. května velké rozvolňování, jenže se zdá, že Češi, Moravané a Slezané vládu dávno předběhli a rozvolňují si po svém.

Holé tváře bez roušek a restaurace jedou. Vládo, už toho nech, vzkazuje exministryně
Foto: Archiv DK
Popisek: Daniela Kovářová

Koaliční vláda ANO a ČSSD plánuje na pondělí 17. května velké rozvolňování. Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) oznámil, že se konečně otevřou i kulturní akce – po mnoha a mnoha měsících, během kterých průmyslové podniky fungovaly bez přerušení. Otevřít se mají i zahrádky restaurací a konečně dojde i na návrat dětí z 2. stupně základních škol do lavic.

Otázkou je, zda to bude např. žákům 9. tříd k něčemu dobré, když už mají přijímačky na střední školy za sebou.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Mgr. Helena Langšádlová byl položen dotaz

Proč se bát Ruska, když jsme v NATO?

Nebo nevěříte v případnou pomoc NATO? A myslíte, že Rusko zamýšlí začít třetí světovou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib v Jablonci: 90 procent lidí bude mít více peněz. Máme plán

20:45 Hřib v Jablonci: 90 procent lidí bude mít více peněz. Máme plán

Byli jsme příliš důvěřiví ke koaličním partnerům. Musíme tvrději zastupovat zájmy našich voličů, uji…