Předseda SPD se obává, že přijmutí tlumočníků z Afghánistánu je bezpečnostním rizikem pro české občany
04.09.2021 8:02 | Ze sítí
Tomio Okamura na sociální síti varuje, že mezi tlumočníky z Afghánistánu by mohli být i atentátníci. „Premiér Babiš přijímáním Afghánců hazarduje s bezpečím českých občanů. Pokud Afghánci někoho napadnou, zavraždí či znásilní, ponese plnou odpovědnost premiér Babiš a politici Pirátů-STAN a koalice SPOLU, kteří jejich přijímání také podpořili“ uvedl Okamura.
reklama
Následně sdílel slova plukovníka německé armády, který působil v Afghánistánu, Thomase Sarholze, pro německý deník Bild. „Zažil jsem místní zaměstnance, pracovali především pro jiné země, a byli to sebevražední atentátníci. Zažil jsem místní pracovníky, kteří byli ve funkcích strážných a útočníkům hlásili časy, kdy konvoje opustily tábor.“
„Lidé, které bychom tam měli raději nechat, se díky své tvrdosti a fyzické síle protlačili do evakuačních letadel,“ zhodnotil plukovník evakuace z Kábulu. Upozornily na to Novinky.cz.
Velká Británie, Francie či Německo již dříve upozornily, že mezi evakuovanými Afghánci jsou lidé s napojením na teroristy a zločinci.
„A známý rakouský deník Der Standart napsal, že afghánští migranti mají v Rakousku nejvyšší kriminalitu ze všech. Přesto Andrej Babiš migranty přijal. Zase pokleknul a sehnul hlavu před diktátem z Bruselu. Evropská unie totiž minulý týden zveřejnila, že prosazuje kvóty a přesídlení afghánských migrantů do Evropy a zemím, které je přijmou, dá peníze. Doufám, že to lidé vidí a vyhodnotí to v říjnových volbách,“ doufá Okamura.
Hnutí SPD odmítá jakékoli imigranty z Afghánistánu i jiných muslimských zemí! „SPD je jedinou stranou v Parlamentu, která je jasně proti přijímání jakýkoli migrantů z afrických a islámských zemí. Naši občané a jejich bezpečnost je pro SPD na 1. místě! Nechceme a nebudeme platit účty za americké invaze a agrese,“ slíbil předseda SPD.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Líbil se Vám tento článek?
Nezávislost naší redakce můžete podpořit peněžitým darem v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:
131-981500247/0100
QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.
Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.
Mě přijde, že jsou to spíš neustálé zákazy a byrokracie, kterou si sama EU podřezává pod sebou větev. Na druhou stranu, jestli má někdo konkurovat třeba USA nebo Číně, nemyslím si, že to může být jeden stát v Evropě, a že EU má svůj smysl, jen se musí vzpamatovat a začít dělat politiku jinak
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.