„Lidé tak mají možnost podívat se třeba na to, jestli je jejich nemovitost ohrožena povodní. Neveřejná část plánu je ale oddělena heslem a slouží především pro členy povodňové komise,“ přibližuje primátor Juraj Thoma s tím, že oba plány jsou základním dokumentem při řízení ochrany před povodněmi, takže obsahují popisy činností, kontakty, hodnoty stupňů povodňové aktivity a velmi důležitou a potřebnou mapovou část.
„Před nedávnem byli uživatelé proškoleni, až do konce března bude dokument připomínkován. S celkovou revizí plánu, kde budou zohledněny další již dokončené akce, počítáme koncem dubna,“ doplňuje Petra Kamišová z oddělení krizového řízení.
Projekt, který byl spolufinancován z Operačního programu životního prostředí stál celkem 715 200 korun, z toho město zaplatilo 265 200 korun, částka 450 000 korun je z grantu. Digitalizace byla ukončena v prosinci 2011.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: c-budejovice.cz