„Rád bych všem přítomným poděkoval za konstruktivní přístup. Sestavování kandidátky v tak velkém a významném kraji, jakým je Praha, vůbec není jednoduché. Je potřeba dojít k racionálnímu konsensu a najít kvalitní kompromis. A to se stalo.“ uvedl ihned po svém zvolení Martin Stropnický.
Dvojkou na kandidátce je současný ministr spravedlnosti Robert Pelikán, na třetím místě je profesorka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a přednosta pracoviště pražského IKEMu Věra Adámková. Hned za ní jsou magistrátní zastupitel a bojovník proti bankovním poplatkům Patrik Nacher a současný poslanec za ANO Matěj Fichtner. Kandidátku musí ještě schválit celorepublikový výbor hnutí ANO.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV