Langšádlová (TOP 09): Členství v NATO je výhodné i ekonomicky

22.06.2021 7:33 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k výhodám členství v NATO

Langšádlová (TOP 09): Členství v NATO je výhodné i ekonomicky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Helena Langšádlová

Členství v NATO je výhodné nejen pro naši bezpečnost, ale také je výhodné i ekonomicky. Dokazují to výdaje neutrálních států, které na svou obranu musí vynakládat více peněz než je závazek členů NATO. Narozdíl od neutrálních států my máme tu jistotu, že nám alianční partneři pomohou.

Podporu máme jak v militárních sporech, tak i v případě hybridních útoků. NATO dlouhodobě vnímá nebezpečí hybridních hrozeb a připravuje se na ně. Česká republika na ně zatím připravena není a to se musí změnit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Kde berete tu jistotu, že Krym zůstane Ukrajině?

A co se týká Ruska, podle mě se jeho imperialistická politika nikdy nezměnila jen jsme se nechali uchlácholit mírem, který tu byl a teď nastává naopak zas panika. Na druhou stranu, myslíte, že by na nás Rusko přímo zaútočilo, když jsme v NATO? Nebo nevěříte v ochranu NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Ukázka toho, jak špatným novinářem Marek Wollner je. Mňau

8:14 Rajchl (PRO): Ukázka toho, jak špatným novinářem Marek Wollner je. Mňau

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Marku Wollnerovi.