Poslední dobou jsme si hojně zvykli slýchávat, že máme u nás demokracii a demokratické zřízení a že na něm není vlastně třeba ani nic měnit, ÚSTR nás pak počal přesvědčovat, že už ani vlastně nikoho nezajímá, kdo nám tu vládne - kdo nás v té naší zastupitelské demokracii vlastně zstupuje. Mezi řádky, či pak i přímo se máme v mnohých případech možnost přesvědčit, že to občany naší republiky a voliče zajímá. Proto byly vydány svazky STB a členů KSČ před rokem 1989, proto někteří (většina bývalých členů) odmítají odpovědět na svobodné informace jak to s nimi vlastně bylo a jen mlží a mlží, aby nemuseli od svých korýtek, které jim KSČ za jejich věrné služby straně předala, poté co je na chvilku a naoko vyřadila ze státní správy, do dalšího znovuzařazení, jak nám po listopadu 1989 pan premiér Sachr sdělil, stejně jako i že lidé mají možnost se oproti rozhodnutí vlády oproti tomu odvolat, kdy nám ale již nesdělil, kolik jich bylo skartováno a proč a kde ti bývalí agenti STB pak jsou. Dnes to již víme.
Ve státní správě, ti nejvyšší pak v nejvyšších funkcích naší země, určují nám zde morálku, právo, stanovují zákony.Udělali si pěkné a honosné trafiky, pěkně podle zásluh. Politikovi politická funkce a další členství ve straně, teď již přejmenované, nejlépe nějak občansky, aby to vypadalo jako hodně demokratické a svobodné, ať již Občanské fórum nebo Občanská strana, atd., kdy dle seznamů STB je pak patrné i jak a kam kdo byl a je zařazován... Syn stbáka k místům u PČR, čím vyšší funkce u STB nebo doba spolupráce, tím pak vyšší post u policie či státního zastupitelství nebo pak i soudu. Stejně je pak tomu i u KSČ a jejích členů...Pro své potomky, příbuzné a kamarády typu pana Rittiga pěkné posty, továrny a teplá místečka a trafiky v podobě úředních místeček a vedoucích funkcí, míst ředitelů, náměstků, předsedů státních zastupitelství, hlavně však ty co nejvyšší místa, aby ti ´´demokratičtí křiklouni a ti salónní demokraté a vlastnenci´´ pak neměli hlavně žádnou možnost s tím něco dělat, něco změnit a to ani formou protestů, demonstrací, stejně jako pak ani voleb. Natož jim pak ´´ povolit´´ referendum... To by přece byl konec té zastupitelské demokracie a lid a občané ČR by si pak již sami mohli rozhodovat o všem sami a ušetřilo by se i mnohem více peněz za platy senátorů, kdy by si lid mohl zrušit i senát, který by již pak nebyl třeba. To se ale nelíbí bývalé garnituře a její kamarádům, kteří se od roku 1989 natáhli do politiky a vybudovali zde takovýto právní ´´ chlív´´, který pak jde hlavně na ruku jim, ne těm dole, které se starají o jejich blaho, stejně jako jejich nadité peněženky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Martin Liška - profil