Senátorka Zwyrtek Hamplová: Na čí pokyny nás umlčovali a ještě stále umlčují?

26.10.2024 12:06 | Monitoring

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vzpomínky imunoložky RNDr. Zuzany Krátké, jak média během covidové pandemie ničila kariéru uznávaným odborníkům

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Na čí pokyny nás umlčovali a ještě stále umlčují?
Foto: Archiv PL
Popisek: Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová

Tak jest… Je to krutá pravda. Média urážela a pomlouvala lékaře i právníky, kteří si dovolili oponovat tvrzenému. O pravdu nikdo nestál… Něco o tom vím, ta urputná snaha o naši odbornou dehonestaci až zničení kariéry byla neuvěřitelná. Kam se hrabalo Rudé právo se “ztroskotanci a samozvanci”. Těžce se pak samozřejmě nehodilo, že jsem byla zvolena senátorkou, a jako naschvál současně uspěla (asi jako hloupá) každý rok s něčím u Ústavního soudu, když jsem zastupovala mé obce a města, naposledy v roce 2023.

Ta snaha nás v titulcích odborně i lidsky degradovat snad ale musela být na objednávku. Divná a zlá doba… A ještě trvá…

Ale nedali jsme se, ač ta bezmoc byla ubíjející. Aktualne.cz mi třeba v roce 2021 zakázalo mít u něj po jedenácti letech velmi čtený blog. Prostě klasická cenzura, na advokátní komoru proudily stížnosti - komora se za mne naopak postavila a stížnosti odmítla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Další informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štefec (Trikolora): Armáda by měla problém ubránit samu sebe

8:05 Štefec (Trikolora): Armáda by měla problém ubránit samu sebe

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k aktuálnímu stavu Armády ČR