Svobodní: Doporučujeme politikům podívat se na deficit státního rozpočtu

15.07.2021 20:48 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k předvolebním slibům

Svobodní: Doporučujeme politikům podívat se na deficit státního rozpočtu
Foto: Svobodní
Popisek: Svobodní, logo.

Kampaň různých kandidujících stran, hnutí a koalic je v plném proudu a strany se předhánějí v tom, kdo nabídne větší dárky důchodcům a zabojuje o jejich hlasy. Co už přinesla kampaň a jak se na předvolební dárky díváme my?

ANO 2011: Babiš navrhl mimořádnou valorizaci důchodů pár měsíců před volbami o 300 Kč (náklad 33 miliard Kč ročně), což by bylo meziroční navýšení na 750 Kč. Chlubí se prosazením jednorázového "rouškovného" pro důchodce ve výši 5000 Kč. (ZDE)

ČSSD: Jana Maláčová trumfuje. Chlubí se prosazením "rouškovného" pro důchodce. Chce mimořádnou valorizaci pro důchodce o stokorunu vyšší. A mluví o dalším jednorázovém příspěvku důchodcům k Vánocům. (ZDE)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Pastuchová byl položen dotaz

Obezita u dětí

Dobrý den, jestli vás chápu dobře, nejste zastánkyně změny stravování dětí ve školách. Zajímalo by mě, jak byste vy a ANO přistupovali k problému, že je čím dál víc obézních dětí? Nebo byste to vůbec neřešili a nechali to primárně na rodičích?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD) Budeme podporovat bohatnutí zemědělců z jižní Ameriky?

11:01 Vích (SPD) Budeme podporovat bohatnutí zemědělců z jižní Ameriky?

Dohoda o zóně volného obchodu s MERCOSURem pod taktovkou vedení EU je „na spadnutí”. Jako obvykle pr…