Zdechovský (KDU-ČSL): Za rozsáhlé požáry prý mohou všichni, kteří konzumují maso

30.07.2023 6:11 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k poslankyni francouzského parlamentu za Zelené Sandrine Rousseauové.

Zdechovský (KDU-ČSL): Za rozsáhlé požáry prý mohou všichni, kteří konzumují maso
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

Poslankyně francouzského parlamentu za Zelené a ekofeministka Sandrine Rousseauová mě teda velmi pobavila, když napsala, že za rozsáhlé požáry mohou všichni, kteří konzumují maso.

Cituji: "Konzumace masa je jednou z příčin toho, co se děje v Alžírsku, Španělsku, Řecku, Číně, Arizoně a všude. Vyfotit se, všichni s úsměvem, s kouskem masa, to dnes znamená plivnout do tváře těm, kteří utíkají, hoří, umírají žárem," napsala Rousseauová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Jak chcete udržet české mediky ve zdravotnictví?

A nemyslíte, že tento problém, o kterém vy politici tak rádi mluvíte, se měl vyřešit už dávno? Co proto udělalo ANO? Vždyť dnes je realita takové, že je u nás víc doktorů cizinců než Čechů, aspoň já mám ten dojem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): ODS levné bydlení zjevně nevoní

21:02 Bartoš (Piráti): ODS levné bydlení zjevně nevoní

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení.