ČR že nepomahá byt jen malinko zabíjení v ramci nato apod.
Dobrý den toto tvrdíte, ČR se vojensky v těchto zemích neangažuje. Angažovala se v Iráku v rámci chemické jednotky a nemocnice a působí dnes v Afghánistánu v rámci výcvikové mise. Jo a zapoměl jsem monitorování na Sinaji a výcvik vojáků a ostraha v Mali.to myslíte vážně? A co schvalovaní humanitarního bombardovaní ( to vymyslí jen politruk), jak že čr nepodporuje tyto výpady USA+ NATO , podporuje min politicky, kde jakej náš politickej šašek to podporuje, jsme v OSN a bůh ví kde, mi jsme snad někdy podali rezoluci či něco. Tyto souvislosti asi neberete v potaz. A i naši vojaci zabíjeli v afganu apod. Holub
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
08.04.2017 12:11:38 - Ing. Antonín Seďa
Pane Holub, opět snůška dezinformací, asi záměrně. Naše politické a případně vojenské angažmá vycházelo z tehdejší aktuální bezpečnostní a politické situace. A bylo podloženo rezolucemi RB OSN. Ano, naši vojáci v rámci protiteroristické organizace ISAF bojovali proti teriristům a zároveń v rámci PRT v Logaru pomáhali Afgháncům budovat školy, zemědělství, vodní zdroje. Ano, naši vojáci působili s chemickou jednotlou v Kuvajtu na pozvání jejich vlády, když Saddám Hussain napadl tuto zemi. Tak jako našei chemici či zdravotníci a také humanitární pracovníci působili v Iráku. O Sinaji , Mali apod. jsem hovořil v předchozí odpovědi. Pokud si myslíte, že pozvání vlády v Mali, Afghánistánu či Iráku k výcviku jejich vojáků či bezpečnostních sborů znamená "zabíjení", tak to je váš pohled na svět. Ale já takový pohled nesdílím. Poněkud zapomínáte, že boj proti mezinárodnímu terorismu je nutností pro zajištění bezpečnosti naší země a našich občanů. Možná, že pro některé politiky i občany je politika "čím hůře, tím lépe" zajímavá, ale pro mne, jako zodpovědného politika nikoliv.