Kam to povede?
Dobrý den, pane poslanče. Z následujícího videa je jasné, jaké mají dívky v Německu pocity. https://www.youtube.com/watch Čechy nejsou s Německem odděleny zdí ani hranice nestřeží armády, dokonce nejsou ani kontroly (to kvůli volnému pohybu zboží, peníze až na prvním místě), jednou to bude stejné i tady. Německá média běžně informují o tom, kolik je v zemi lidí bez jakékoliv identifikace, o tom, jak migranti podvádí úřady. http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/165453-novinar-pracoval-mesice-v-utajeni-mezi-uprchliky-z-jeho-zpravy-jde-mraz-po-zadech/ Jak odlišné zprávy oproti loňskému podzimu, kdy to byli všechno chudáci uprchlíci! Nevěřím, že se vše děje "jen tak." Pokud tohle vše vláda v Německu ví a nic s tím nedělá, zadělává na občanskou válku v ulicích. Čím dál méně se dá věřit tomu, že to není opravdovým cílem. Protože, kdyby chtěli, něco by dělali, migranty deportovali, zavírali, snižovali dávky.Čekají, až lidé vezmou ze strachu právo do vlastních rukou. Kam to povede?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
13.08.2016 13:29:02 - Ing. Antonín Seďa
Souhlasím s tezí, že bezpečnost nebyla v Německu na prvním místě a nyní se ukazuje, že naše vláda měla pravdu. Problém je nejen v bezpečnosti, jak ji vnímají německé ženy či obecně Němci, ale i v nepovedené integraci a v takzvané pozitivní diskriminaci. Ta je mimo jiné i u nás uplatňována vůči menšinám, zejména Romům. A všichni víme, jaké jsou obrovské problémy tam, kde je tato menšina velmi početná. Přesto je potřeba méně paušalizovat, rozlišovat mezi ekonomickými migranty a nelegální migrací na straně jedné a uprchlíky a žadateli o azyl na straně druhé. Ale to, co je nejdůležitější je zajištění bezpečnosti občanů a naší země. Existují totiž bezpečnostní rizika a hrozby, které nemůže ani Česká republika sama zvládnout. Proto je důležitá spolupráce v rámci EU a NATO. Ale i kooperace s dalšími nečlenskými zeměmi. Například v boji proti mezinárodnímu terorismu či organizovanému zločinu.