mezinárodní dohody
dobrý den pane poslanče,budu vás citovat.... Ale zrušení schengenského systému nic nezmění, protože platí mezinárodní dohody o uprchlících a také dublinské smlouvy. A ty musí dodržovat každá země OSN. .....Nemusí,například Austrálie tyto dohody nedodržuje a dělá jedině dobře!!Vy pokud by jste cítil ,že vám nebo vaší rodině hrozí nebezpečí,tak by jste si na nějaké zákony ani nevzpomněl!!A Evropě sakra hrozí!!Kdo z těchto invazistů dodržuje nějaké dublinské dohody??Nikdo!!My, díky vám politikům/myšleno obecně/ na tu vaši politickou korektnost a plná ústa demokracie brzo dojedem!A věřte,nebude to dlouho trvat!!Co vy na to?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
14.08.2016 13:58:08 - Ing. Antonín Seďa
Nemáte pravdu,protože i Austrálie mezinárodní dohody respektuje. Pouze se dohodla s jinými zeměmi, že za úplatu zřídí detenční zařízení mimo své území . Nicméně v případě požadavku na azyl musí respektovat dublinské dohody. Podobný systém představuje dohoda mezi EU a Tureckem. Mimochodem, EU usiluje o podobné dohody i s jinými zeměmi, například s Nárokem či Libyí. To,že se to prozatím nedaří není chybou EU. Nevím,proč do této problematiky pletete nějakou politickou korektnost. Politik je tu od toho,aby problémy řešil a ne aby je kupil. Evropa stojí a padá s jistými principy. Pokud od těchto principů ustoupíme , pak vstupujeme od demokracie a svobody. Ale faktem je,že nesmíme zapomínat na zajištění bezpečnosti. Bez ní nebude ani svoboda,ani demokracie.