JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

  • KSČM
  • Trutnov
  • zastupitel města
Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
4,03
muži 75%
ženy 24%
18+ 6%
26+ 17%
38+ 10%
50+ 64%

Průměrná známka je 4,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

16.03.2018 12:17:40 - Óli

politika

V ČT citovali z nějakého dopisu, z něhož vyplývá, že jste jako policista skončil i kvůli penězům. Polepšil jste si v politice? Mě totiž vždy fascinuje, jak téměř všichni říkají, jak si v politice finančně pohorší. A myslíte, že obrátilo hnutí ANO, když se chce spojit s výrazně levicovou stranou a nebo prostě KSČM už není, co bývala?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

18.03.2018 22:13:07 - JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Dobrý den, co žvaní ČT mi je celkem jedno a nemám žádný důvod se k tomu vyjadřovat. Hnutí ANO, resp. její předseda pan Babiš se včera spojoval s ODS, dnes s ČSSD a zítra možná s Lidovci. Je na něm a vyjednavajících jaký bude výsledek. Zd. Ondráček