A mimochodem
i já jsem byl v Saudské Arábii, a nikoliv s ochrankou a za státní peníze. Moje žena musela chodit celý pobyt v abaje, kolem chop chop square( pro Vaši informaci poslanče, to je místo, kde místní politicky korektní režim popravuje své odpůrce) i v šátku. V této policejní a vojenské religiozní diktatuře na nějaká lidská práva s..ou, musíte se přizpúsobit. Jinak vás mutava( pro Vaši informaci náboženská policie) a běžná policie donutí. Pokud o tomto státu chcete něco vědět, tak se zeptejte našich sester a lékařů, co tam pracují. A ta otázka: proč by oni, sunnité, a jejich náboženská nesnášenlivost měli být tolerováni? Pokud takhle hajíte zájmy nás, občanů, co děláte v PSP ? A jaké informace jste schopen vstřebat, když po návštěvě KSA máte tyhle názory?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
10.04.2017 14:19:16 - Ing. Antonín Seďa
Pořád kolem dokola. Je přece jasné, že v KSA, kde korán je zároveň ústavou, platí jiné zákony, které jsou odlišné od těch evropských. A pokud vím, tak vás a vaši manželku nikdo nenutil pracovat v Saudské Arábii. Jeli jste tam dobrovolně a proto je logické, že jste museli dodržovat jejich zákony. Totéž ovšem platí opačně v Evropě a v naší zemi. A není pravdou, že tam existuje nesnášenlivost k jiným náboženstvím. Pravdou je , že jejich sunnitský islám je jasně upřednostňován před ostatními náboženstvími. To ovšem neznamená, že ty ostatní tam neexistují. Jinak jsem viděl v KSA jak ženy zahalené, tak pouze v šátku. Ale stále nechápu, proč tuhle vaši zkušenost dáváte do souvislosti s mojí prací v poslanecké sněmovně. Já se za svoji práci rozhodně stydět nemusím a mohu vás ujistit, že pracuji pro ČR a její občany.