Cenzura výzkumu veřejného mínění?
24. 5. 2016 vydala renomovaná agentura SANEP průzkum, podle kterého 85,6% občanů nesouhlasí s poskytnutí bezvízového styku s Tureckem, více jak 90 procent názorů tvoří negativní postoje v podobě vyjádření, že tento akt bude znamenat islamizaci Evropy, nekontrolovatelný příliv migrantů či uprchlíků, konec EU, nárůst kriminality a teroristických útoků. Podle názoru 83,8% veřejnosti by měla česká vláda odmítnout návrh na další povinné kvóty na přijímání uprchlíků a zavedení možnosti vykoupení za nepřijaté uprchlíky.http://www.sanep.cz/pruzkumy/bezvizovy-styk-s-tureckem-a-uprchlicke-kvoty-publikovano-24-5-2016/
Kromě PL jsem tuto informaci nezaznamenal prakticky v žádných mainstreamových médiích. Znamená to, že nepohodlné průzkumy veřejného mínění jsou ve sdělovacích prostředcích vč. veřejnoprávních médií zatajovány a nepublikovány?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
Ano, přesně to to znamená. Je to ovšem cenzura, nazývejme věci pravými jmény, nerozumná a zbytečná. Nerozumná proto, že jenom zvyšuje nespokojenost masy občanů a s ní i napětí ve společnosti. Zbytečná pak proto, že v dnešní době internetových médií a sociálních sítí se informace zastavit nedají a kdo chce, a těch je stále víc, tak si je opatří.
Výsledkem novodobé a masové cenzury je to, že se věci neřeší, problémy se hromadí a stupňují a vynucené řešení, které dříve či později musí přijít, je neefektivní, nákladné a přináší velké škody všeho druhu. Od ekonomických počínaje po sociální a společenské konče. Viz způsob, jak tak zvaní lídři a madam Merkelová "řešili" migrační krizi.