Eurodražby: Češi neznají cenu své nemovitosti. Nadhodnocují ji až o 50 %

22.05.2012 17:46 | Zprávy

Polovina Čechů, kteří prodávají svou nemovitost, nezná její skutečnou cenu a nadhodnocuje ji často až o 50 %. Vychází to z údajů společnosti Eurodražby.cz, českého lídra v oblasti nedobrovolných dražeb a prvního dražebníka elektronických dražeb.

Eurodražby: Češi neznají cenu své nemovitosti. Nadhodnocují ji až o 50 %
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

 

Realitní trh u nás i ve světě stagnuje, ceny nemovitostí značně poklesly, mnoho lidí však tento trend nebere při stanovení ceny své nemovitosti v úvahu. Jedním z hlavních činitelů, které při odhadu cen nemovitostí hrají roli, jsou emoce a citová vazba majitelů. Cenu odhadnutou znalcem nepovažují za reálnou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Invazní pajasany žláznaté by měly z CHKO Pálava postupně zmizet

19:28 AOPK ČR: Invazní pajasany žláznaté by měly z CHKO Pálava postupně zmizet

Po vypořádání připomínek veřejnosti začalo v chráněné krajinné oblasti Pálava platit opatření obecné…