Jedná se o příležitost pro české firmy, které mají zájem o expanzi na rychle rostoucí trhy v Africe, a především o navázání nových obchodních kontaktů s partnery v Alžírsku a Keni. Program zahrnuje podnikatelská fóra s B2B schůzkami, která poskytnou českým firmám příležitost diskutovat s relevantními potenciálními obchodními partnery z obou zemí.
„Tato podnikatelská mise je příležitostí pro české firmy ukázat jejich inovativní řešení v oblasti životního prostředí a udržitelnosti, které jsou v souladu s aktuálními potřebami Alžírska a Keni. Jsme přesvědčeni, že navázání přímých obchodních vztahů s místními partnery může přinést konkrétní výsledky a nové exportní příležitosti,“ uvedla viceprezidentka Hospodářské komory ČR Jana Havrdová.
Mise se bude konat ve dvou fázích: od 2. do 4. února v hlavním městě Alžíru a následně od 4. do 7. února v metropoli Nairobi v Keni. Kromě podnikatelských fór a B2B setkání budou mít účastníci možnost navštívit konkrétní projekty a provozy v obou zemích, což jim umožní získat autentický pohled na místní trhy a příležitosti.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva