Martin Production: Benefiční „Křídla motýlí“ podpoří pacienty s nemocí motýlích křídel

09.09.2021 18:47 | Komerční článek

Kamarádky Heidi Janků a Yvetta Blanarovičová chtějí spolu s Martinem France a Honzou Křížem v rámci koncertu Křídla motýlí ochutnat i burčák.

Martin Production: Benefiční „Křídla motýlí“ podpoří pacienty s nemocí motýlích křídel
Foto: martinproduction.eu
Popisek: Heidi Janků a Yvetta Blanarovičová vystoupí na benefičním koncertu v Horních Věstonicích

Po sedmé se sejdou zpěváci v jihomoravských Horních Věstonicích v rámci benefičního koncertu „Křídla motýlí“ a to v sobotu 18. 9. 2021, aby podpořili pacienty s nemocí motýlích křídel.

A tak se v období burčáku v kulturně-sportovním areálu potkají například ostravská rodačka Heidi Janků, která musí po odzpívání odjet na další vystoupení a na tomto koncertu bude zpívat poprvé. Z Prahy dorazí i herečka a muzikálová zpěvačka Yvetta Blanarovičová, která si už na této akci zazpívala, ale ještě v Dolních Dunajovicích.  To Michaela Nosková si poprvé na akci agentury Martin Production zazpívala před 14 dny v jihočeských Nových Hradech, kam dorazila se svým novým přítelem a po akci na Moravě to zamíří opět na Prahu. Muzikálový herec a zpěvák Jan Kříž dorazí se svou kolegyní z muzikálů Michaelou Tomešovou, ale na rozdíl od Míši musí kvůli svému malému potomku zpět do Prahy. Míša Tomešová dokonce přiveze nejspíše i své 2 potomky a Moravy si chtějí v pálavských vrších užít. No a nad celou akcí opět bdí producent a zpěvák Martin France, který se pustil opět do přípravy tohoto bohulibého koncertu s podtitulem pomoci potřebným.

„Budeme velice potěšeni, pokud dorazí hodně diváků, protože tím se všichni pokusíme opět alespoň částečně nastartovat kulturu, cestovní ruch a znovu potkávání se mezi lidmi“, dodal France.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Radek Koten byl položen dotaz

Nezávislost

Myslíte, že je šance, že se vymaníme ze závislosti na jiných? Proč bychom měli být věčně závislí na Rusku nebo USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora vítá závazek vlády ČR k rozvoji větrné energie

13:33 Hospodářská komora vítá závazek vlády ČR k rozvoji větrné energie

Hospodářská komora České republiky oceňuje, že se vláda po přerušení vrátila k projednání změn Polit…