Právní zástupci ÚZSVM vyhráli spor ve věci Krejčířovy vily

29.04.2022 22:10 | Tisková zpráva

ÚZSVM ve středních Čechách vyhrál spor o vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí k nemovitým věcem v k.ú. Černošice, tvořící tzv. Krejčířovu vilu.

Právní zástupci ÚZSVM vyhráli spor ve věci Krejčířovy vily
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

ÚZSVM ve středních Čechách vyhrál spor, v němž soud zamítl žalobu, v níž se žalobkyně domáhala vydání rozsudku, kterým by soud povolil její návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí k nemovitým věcem v k.ú. Černošice, tvořící tzv. Krejčířovu vilu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

USA a Evropa

K čemu dobrému bude, když budeme hrát proti USA tvrdě? Prospěje to něčemu? Čemu? Co když se třeba pak USA rozhodne opustit NATO? Dokážete si představit, že by fungovalo bez USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: 8

Osobnost měsíce

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Pol Point umožňuje moderní, rychlý a efektivní způsob komunikace s policií

7:33 Ústecký kraj: Pol Point umožňuje moderní, rychlý a efektivní způsob komunikace s policií

Oficiální představení prvního kontaktního a bezobslužného místa policie na území Ústeckého kraje, ta…