Babiš o Blatného podpisu: Není podstatné, jestli mě má rád. Máme pracovní vztah

31.10.2020 11:51 | Zprávy

Premiér Andrej Babiše (ANO) se v sobotním deníku Právo vyjádřil o vztahu s novým ministrem zdravotnictví Janem Blatným (za ANO), jenž po prvotním zpochybňování v pátek řekl, že před dvěma lety podepsal petici Milionu chvilek za Babišovu demisi. Komentoval i zahraniční cestu Jaroslava Faltýnka do Španělska či schvalování státního rozpočtu na příští rok.

Babiš o Blatného podpisu: Není podstatné, jestli mě má rád. Máme pracovní vztah
Foto: reprofoto: vysílání ČT24
Popisek: Andrej Babiš.

„Pana ministra jsem angažoval bez ohledu na jeho politický názor,“ odpověděl předseda vlády na dotaz, jak se mu bude spolupracovat s novým ministrem Blatným, který se podepsal pod petici Milionu chvilek, která požadovala demisi současného premiéra.

„Není pro mě podstatné, jestli mě má rád, nebo nemá. Jsem rád, že na nabídku kývl a že se rozhodl rychle, v podstatě během dvou hodin, co jel z Brna za mnou na Úřad vlády,“ zmínil ministerský předseda.

Jejich vzájemný vztah a dosavadní spolupráci v boji proti šíření koronaviru hodnotí velmi dobře. „Máme, myslím, velmi dobrý pracovní vztah,“ doplnil premiér Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

21:15 „Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

Starosta Řeporyjí za ODS Pavel Novotný musí předsedovi SPD Tomiu Okamurovi zaslat omluvu a zaplatit …