Národ řekne nasr*t! Čas pro úřednickou vládu. Klára Samková vyvozuje důsledky

23.10.2020 11:57 | Zprávy

Advokátka Klára Samková se v rozhovoru pro Parlamentní listy.cz vyjádřila k přešlapu ministra zdravotnictví Romana Prymuly, který se ve středu pozdě večer navzdory zákazu sešel v restauraci s předsedou poslaneckého klubu ANO Jaroslavem Faltýnkem. Premiér Andrej Babiš (ANO) mezitím vyzval Prymulu k rezignaci na post. Pokud tak neučiní, chce jej odvolat.

Národ řekne nasr*t! Čas pro úřednickou vládu. Klára Samková vyvozuje důsledky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Samková

Má Babišova vláda odstoupit? Nebo má odejít jen Prymula? 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Jaroslav Polanský

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

koalice

Jít do voleb s komunisty jste odmítl. Co ale jít s nimi případně do vlády? A šli byste do vlády s SPD a ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: 8
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Brutální.“ Holec k možnému zrušení SPD. Vidí cestu a tuší kdo

9:44 „Brutální.“ Holec k možnému zrušení SPD. Vidí cestu a tuší kdo

Je trestní stíhání Tomia Okamury záminkou pro zákaz SPD? „To je i na dobu Petra Fialy velmi putinovs…